Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Typu Kwadratowa Masakra [non premium] [0 lagów] [no hamachi]


matiomatio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukujemy graczy na server.. server typu kwadratowej masakry.. na serverze jest plugin livemc kazdy gracz ma po 4 zycia

 

gdy zginie on 4 razy dostaje bana...

 

 

Chetni graczy prosimy aby skladali podania.

 

A oto wzór:

Imię :

Wiek :

Nick :

Doświadczenie w Minecrafcie :

Dlaczego nasz serwer :

Coś o Sobie :

 

 

 

Przyjete osoby dostaną IP na pw

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A oto wzór:

Imię : Kamil

Wiek : 17

Nick : Kamilov3

Doświadczenie w Minecrafcie : Gram od wersji alfa czyli długo

Dlaczego nasz serwer : Chciałem pograć

Coś o Sobie : Nie wiem po co to..

Opublikowano

Imię : Dawid

Wiek : 17

Nick : Aridion

Doświadczenie w Minecrafcie : Wystarczajace

Dlaczego nasz serwer : Bo nie inny

Coś o Sobie : Co cie to obchodzi

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

Imię : Kuba

Wiek : 13

Nick : MoToGoTo

Doświadczenie w Minecrafcie : Gram od wersji 1.5

Dlaczego nasz serwer : Bo zajebiście się zapowiada.

Coś o Sobie : Lubię grac z innymi.

Opublikowano

Imię : Dominik

Wiek : 12

Nick : Mroczny315

Doświadczenie w Minecrafcie : Gram Od Wersji 1.2.6 alpha

Dlaczego nasz serwer : Bardzo fajnie sie zapowiada i napewno bede grał

Coś o Sobie :Lubier Grac W Piłke Jestem Dobry Na Bramce Tez Czasami Chodze Do Garazu Zeby Cos Pomajsterkowac Albo Pojsc na rower.

Opublikowano

Imię:Dawid

Wiek:14

Nick:OrminPL

Doświadczenie w Minecrafcie: wystarczające

Dlaczego nasz serwer: Nawet fajnie sie zapowiada

Coś o sobie: Lubię grac w gry komputerowe typu minecraft itd oprócz tego jeździc rowerem itd

Opublikowano

A oto wzór:

Imię : Bartek (Bartłomiej)

Wiek : 14 lat

Nick : Bartas06

Doświadczenie w Minecrafcie : Gram od minecraft 1.3. Znam się dobrze na serwerach, pluginach i modach. Potrzebujesz jakiś plugin np. konfiguracje, spolszczenie? Pisz śmiało. :)

Dlaczego nasz serwer : Ponieważ, fajnie się zapowiada, a poza tym szukam serwera.

Coś o Sobie : Jestem gimnazjalistą. Interesuje się programowaniem i jazdą na deskorolce. Mam własną stronę internetową, mogę zrobić ją dla was.

Pozdrawiam!

25 Postów : TAK

50 Postów : TAK

100 Postów : NIE

200 Postów : NIE

Opublikowano

Imię:Sebastian

Wiek:14

Nick:N0bik

Doświatczenie w Minecrafcie:Zarąbiste(gram od 1.8)

Dlaczego nasz server:Bo wants to play in this.

Coś o sobie: lubie placki xD

A tak na serio to to nic o sobie nie wiem D:

Opublikowano

Podanie dla 2 graczy :D

 

Imię : Piotr

Wiek : 14

Nick : ThePopek

Doświadczenie w Minecrafcie : Dość duże, gram od beta 1.3

Dlaczego nasz serwer : Lubię 'Kwadratową Masakrę'

Coś o Sobie : Jestem Piotr, lubię pisać strony www, programować ;)

 

Imię : Karolina

Wiek : 14

Nick : Rozdupczacz2000

Doświadczenie w Minecrafcie : beta 1.3

Dlaczego nasz serwer : Bo tak...

Coś o Sobie : Jestem Karolina i jestem zboczona :O

Opublikowano

Imię : Marcin

Wiek : 13

Nick : Dardeken

Doświadczenie w Minecrafcie : w hu* grma od alphy

Dlaczego nasz serwer : Bo tak lubie takie serwery :D

Coś o Sobie :muj skype to : marcindewicki

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Imię : Krzysiek

Wiek : 13

Nick : HisYourFace

Doświadczenie w Minecrafcie : Sporawe, może i gram od wersji minecraft beta 1.7.3, jednakże się nauczyłem sporo rzeczy i nic do tej pory mnie nie może zagiąć, nawet coś co jest w nowym snapshot/wersji.

Dlaczego nasz serwer : Chciałbym sobie pograć na serwerze właśnie typu Kwadratowa Masakra, gdyż chciałbym sobie pograć wreszcie z ogarniętymi osobami którzy nie będą kraść, a seria od skkf'a mi się bardzo spodobała przy czym szukałem bardzo długo serwer'a takiego typu by to poczuć... Tą zajefajność.

Coś o Sobie : Mam na imię Krzysiek oraz mam 13 lat o czym już wspomniałem. Jestem w miarę ogarniętą osobą która zna zasady ortografii jak i interpunkcji, przy czym ze mną zabawa jest wręcz wspaniała.

Pozdrawiam.

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Imię : Igor

Wiek : 15

Nick : BeZzul

Doświadczenie w Minecrafcie : Gram od wersji 1.2 Beta . Jedyna rzecz której nie ogarniam to eliksiry ;]

Dlaczego nasz serwer : Dlatego, że lubie oglądać Kw. Masakrę u SKKf'a i może być b. fajnie ;D

Coś o Sobie : Lubie robić intra, zajmuje się grafiką oraz uwielbiam grać w Minecrafta.

Pozdrawiam i mam nadzieję , że się dostanę

Opublikowano

Imię : Piotr

Wiek : 14

Nick : Luffy

Doświadczenie w Minecrafcie : Gram od 1.0.0

Dlaczego nasz serwer : Jak oglądałem Kwadratowa Masakre to odrazu mi przypadła do gustu i jak zobaczylem ten serwer to musiałem złożyć podanie :) gdy obejżałem pierwszy odcinek Kwadratowej Masakry przez kilka dni szukałem podobnego serwera ale niestety niemogłem nic znaleźć :( ale na szczęście znalazłem taki serwer :) i Bardzo bym chciał żebyście dali mi szanse a jak mnie nie przyjmiecie to bardzo proszę żebyscie napisali mi ze nie dacie mi tego ip bo niechce mieć ciagle nadzieji że mi przyślecie te ip . Wielkie dzieki za wszystko :)

Coś o Sobie :Jestem niski :Pi jestem w miarę ogarnięty:)

Opublikowano

Imię : Igor

Wiek : 12

Nick : Xsaret

Doświadczenie w Minecrafcie : W Minecrafta gram od classic

Dlaczego nasz serwer : Lubie serie Kwadratowa Masakra ale nie jestem slawny na youtube :( Szukalem takiego serwera bardzo dlugo ale wkoncu moj wymarzony serwer do minecraft :D Moze nawet ten serwer bedzie lepszy ? Napewno !

Coś o Sobie : Mineszkam w Angli i jestem ogarniety

Opublikowano

Imię : Cenzura

Wiek : 17

Nick : LunoroPL

Doświadczenie w Minecrafcie : Zajebiste

Dlaczego nasz serwer : Nie wiem ze względu na 4 życia

Coś o Sobie : Co to kur biografia jakaś??

Opublikowano

Oto Wzór;

Imię : Kamil

Wiek : 12

Nick : SrCortix

Doświadczenie w Minecrafcie : Dobre

Dlaczego nasz serwer : Bo Sa 4 zycia i lubie serwery typu Kwadratowa Masakra

Coś o Sobie :Mieszkam w Polsce Jeste Bardzo Ogarniety

Opublikowano

Imię: Patryk

Wiek: 16

Nick: GameToU

Doświadczenie w MC :bardzo dobre , dosyć długo gram.

Dlaczego nasz serwer: Zaciekawil mnie pomysł z 4 życiami, zresztą chce sobie pograć

Coś o Sobie: Jestem z Podkarpacia ,jestem raczej ogarnięty , z ortografią u mnie jest dobrze , no i to wszystko co miałbym dodac, narka.

Opublikowano

Imię : Wiktor

Wiek : 16

Nick : Munioo

Doświadczenie w Minecrafcie :

Gram od Alpha 1.2.6

Dlaczego nasz serwer : poszukuje od dawna servera tego typu

Coś o Sobie : Jestem mily pryjacielski ogarniam

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

Imię : Krzysztof

Wiek : 23

Nick : Nidden (premium)

Doświadczenie w Minecrafcie : Zajebiste .. Gram od alphy (chcieli mnie przyjac do firmy MOJANG (tworcy minecrafta) poniewaz mieszkam tam gdzie oni i jestem pełno letni .

Dlaczego nasz serwer : Lubie survivale bez glupich graczy inaczej noobow ...

Coś o Sobie :Interesuje sie piłką nożną , informatyką oraz ogolnie komputerami , grami i sportem :) . Mieszkam za granicą nie moge powiedziec gdzie to zbyt ryzykowne

Opublikowano

Imię : Czarosław

Wiek : 14

Nick : GruszekPie (Premium)

Doświadczenie w Minecrafcie : Gram od alphy jak kolega u góry.Ogarniam grę w całości łącznie z alchemią co dla niektórych wydaje się trudne :).Bez ustannie gram w minecrafta chociaż 5h dziennie :D.

Dlaczego nasz serwer : Lubię kwadratową masakrę a ten serwer to coś w ten deseń :).

Coś o sobie : Lubię grać na kompie,uprawiam slackline,lubię piłke nożną i ogólnie sport.

Opublikowano

Imię : Artur

Wiek : 20

Nick : ARCHI507

Doświadczenie w Minecrafcie : Około roku

Dlaczego nasz serwer : Szukam miejsca gdzie panuje przyjemna atmosfera, i można na trybie survival budować wspaniałe rzeczy nie bojąc się o Grief :rolleyes:

Coś o Sobie : Cóż mogę powiedzieć, kocham budować, kopać i tłuc zombie :P Swego czasu prowadziłem własną sieć serverów MC. Nienawidze chamstwa i griefu jakie panują na randomowych serverach, dlatego też zaciekawił mnie temat. Plus sluże ogarnięciem i pomocą w RedStonie jeśli ktoś poprosi :) A poza kwadratowym światem. cóż... jestem studentem AWF'u w Katowicach i zapalonym sportowcem.

Opublikowano

Imię : Ola

Wiek : 16

Nick : Oleczka

Doświadczenie w Minecrafcie : Od 1.8

Dlaczego nasz serwer : Bo ARCHI507 chce tu grać, a ja chcę z nim grać bo lubię. A poza tym to chyba fajny serwer.

Coś o Sobie : Chce mi się grać, lubię grać i mam dużo czasu żeby grać. Dajcie mi grać. :c A poza tym jestem wredna i nie lubię głupich ludzi. ^^

Opublikowano

Imię : Mirela

Wiek : 16

Nick : Morelaaa

Doświadczenie w Minecrafcie : Ponad rok gry :D

Dlaczego nasz serwer : A dlaczego nie? Lubię oglądać 'Kwadratową Masakrę' i w sumie czekałam aż ktoś założy taki serwer.

Coś o Sobie : Nie wiem o.O Za dużo tego :D

Co się paczysz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...